Praca Częstochowa

Praca w magazynie – Rokitno od zaraz – Praca Częstochowa

Praca w międzynarodowej firmie logistyczno-transportowej z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu łańcuchem dostaw.
Miasto: Rokitno
Harmonogram:
– 3 zmiany po 12 godzin
– 6.00-18.00/18.00-6.00 / 14.00-02.00
– przerwa co 4 godziny (pierwsze 30 minut, drugie 15 minut)
Obowiązki:
– realizacja zamówień;
– oznakowanie towarów;
– pakowanie i przepakowywanie towarów;
– skanowanie produktów w magazynie.
Dodatkowo:
– bezpłatny dojazd do pracy;
– zapewnione zakwaterowanie;
– umowa zlecenia;
– wynagrodzenie płatne przelewem na rachunek bankowy do 20 dnia każdego kolejnego miesiąca, możliwość pobrania zaliczek
WAŻNE:
Gwarantujemy bezpłatne badania lekarskie pracowników przed rozpoczęciem pracy.
Oferujemy pracę zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
Bezpłatną odzież roboczą
Informacja:
 +48 577 901 944 Daria (dostępne Viber, WhatsApp)
  +48 570 901 913
Klaver sp. z oo o. (KRAZ 18450)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Formularz aplikacyjny: https://jobtime.pl/praca/117961/Praca-w-magazynie—Rokitno-od-zaraz.html

Częstochowa to miasto na prawach powiatu w północnej części województwa śląskiego. Jest położona nad rzeką Wartą. Częstochowę zamieszkuje ponad 200 000 mieszkańców co daje jej 13 miejsce pod względem liczby ludności.
Exit mobile version