Praca Częstochowa

Sortowanie przesyłek- postNL, DHL – praca w Holandii- Nieuwegein | Oferta pracy Częstochowa

Sortowanie przesyłek- post nl – praca w Holandii od zaraz

Znasz dobrze język angielski i szukasz legalnej pracy za granicą ?

Koniecznie zadzwoń do nas!

Miejsce pracy: Nieuwegein, Houten, Westzaaan, Zwolle

Wymagania:
·         komunikatywna znajomość języka angielskiego
·         chęć i motywacja do pracy
·         zaangażowanie w powierzone obowiązki
·         mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:
• sortowanie paczek
• przygotowywanie towarów do wysyłki
• inne prace na poczcie związane z wysyłką paczek

Oferujemy:
·         atrakcyjne wynagrodzenie w walucie Euro
·         legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
·         dobre warunki socjalno-mieszkaniowe
·         pracę w przyjaznej atmosferze
·         pracę na dłuższy okres czasu pod okiem polskich koordynatorów

Zainteresowała Cię ta oferta ?

 Czekamy na kontakt!

Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414
Klaver Sp. z o.o., Certyfikat KRAZ 18450.

 Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Orginalne ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/116980/Sortowanie-przesylek–postNL-DHL—praca-w-Holandii–Nieuwegein.html

Częstochowa to miasto na prawach powiatu w północnej części województwa śląskiego. Jest położona nad rzeką Wartą. Częstochowę zamieszkuje ponad 200 000 mieszkańców co daje jej 13 miejsce pod względem liczby ludności.
Exit mobile version