Praca Częstochowa

Klaver- praca w Holandii- magazyn ze znajomością jęz. angielskiego | Praca w mieście Częstochowa

Szukasz legalnej pracy w Holandii- koniecznie zadzwoń do nas! Miejsce pracy: Holandia- Zwolle/ Apeldoorn, Utrecht, Tiel, Venray , Tilburg Mile widziane osoby z doświadczeniem oraz ze znajomością języka angielskiego !!   Zakres obowiązków: – sortowanie paczek – zbieranie zamówień ze skanerem ręcznym w celu przygotowania prawidłowego zamówienia – kontrola jakości zapakowanych towarów oraz towarów ze zwrotów – rozładunek i załadunek towarów – porządkowanie stanowiska itp..   Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę? – atrakcyjną warunki pracy z dobrą stawką godzinową – pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie – wypłaty w systemie tygodniowym z możliwością pobierania zaliczek – fajne zakwaterowanie i ubezpieczenie – na miejscu opiekę polskiego koordynatora   Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas Dominika: tel.  +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com Kamila: tel.  +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com   Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !! Klaver Sp. z o.o.,(KRAZ 18450 ) Częstochowa AL. NMP 28/21Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Orginalne ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/117086/Klaver–praca-w-Holandii–magazyn-ze-znajomoscia-jez-angielskiego.html

Częstochowa to miasto na prawach powiatu w północnej części województwa śląskiego. Jest położona nad rzeką Wartą. Częstochowę zamieszkuje ponad 200 000 mieszkańców co daje jej 13 miejsce pod względem liczby ludności.