Praca Częstochowa

Praca w Częstochowa na stanowisku – Spawacz – Niemcy – Salzbergen

Szukasz pracy za granicą? Jesteś spawaczem, znasz język niemiecki i masz prawo jazdy? Oferujemy pracę przy spawaniu dużych konstrukcji – hale, maszty itp. ( głównie czarna stal). Zadzwoń do nas! Być może szukamy właśnie Ciebie!
Wymagamy:
– aktualnych certyfikatów
– doświadczenia
– umiejętności pracy zgodnie z rysunkiem technicznym
– znajomości języka niemieckiego
– prawa jazdy
– dobrej kondycji fizycznej
Zakres obowiązków:
– spawanie w różnych pozycjach (głównie oddolnych i pionowych)
– spawanie w sufitach, przetopy
– spawanie wielowarstwowe od 30 mm do 120mm
– spawanie zgodnie z rysunkiem technicznym
– spawanie pod badania – rentgen i ultradźwięki
– obsługa suwnicy
Oferujemy:
– niemiecką umowę na czas nieokreślony
– odzież roboczą
– atrakcyjne wynagrodzenie
Jeśli zainteresowała Cię oferta, zadzwoń do nas już dziś!!!
Dominika +48 570 901 033
Weronika +48 577 901 099
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie o pracę pochodzi z: https://jobtime.pl/praca/117960/Spawacz—Niemcy—Salzbergen.html

Częstochowa to miasto na prawach powiatu w północnej części województwa śląskiego. Jest położona nad rzeką Wartą. Częstochowę zamieszkuje ponad 200 000 mieszkańców co daje jej 13 miejsce pod względem liczby ludności.