Biznes i finanse

Azji „Przełamując Bariery: Liderki Południa Azji Sięgają Korony Sukcesu

Zbliża się wyjątkowa okazja, aby wziąć udział w III edycji Kongresu Liderek Regionu pod hasłem „Liderki Południa”! Organizowany przez Grupę Arche wydarzenie odbędzie się 20 września 2023 r. o godzinie 18:00 w pięknym Hotelu Arche Częstochowa. Nie przegap okazji do poszerzenia swojej wiedzy i nawiązania nowych kontaktów!

Ta wyjątkowa okazja stwarza przestrzeń do wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji między liderami wszystkich sektorów regionu. Uczestniczki spotkania – Liderki Regionu – są wzorem dla innych kobiet, zachęcając je do samorozwoju, dążenia do coraz większych celów. Siła, precyzja i wrażliwość są cechami, które wraz z wiedzą są kluczem do sukcesu zawodowego.

Kongres Liderek Południa to wyjątkowe wydarzenie, które łączy siły kobiet i mężczyzn z regionu. Podczas konferencji zostaną przedstawione trzy panele dyskusyjne, omawiające tematy związane z przedsiębiorczością, działaniami społecznymi, zdrowiem i stylem. Liderki Południa poprowadzą te trzy godziny merytorycznych dyskusji, a po nich wszyscy uczestnicy spotkają się na wieczornym koktajlu.

„Jest mi niezwykle miło, że Kongres Liderek tym razem zagości w Częstochowie. Wiemy, jak ważne role w tym regionie pełnią kobiety, które swoją ciężką pracą i zaangażowaniem zasłużyły na wyróżnienie. Cieszymy się, że Kobiety Regionu chcą motywować inne panie do działania i właśnie swoją historią będą inspirować na scenie. Oprócz zacnego grona panelistek przygotowaliśmy również występ muzycznej gwiazdy wieczoru. Będzie do wieczór pełen wrażeń i wspólnych rozmów” – mówi Ewa Mielnicka-Cekała, koordynatorka projektu.

Dołącz do nas i odkryj pełnię możliwości, jakie oferujemy w tym wyjątkowym wydarzeniu. Nie tylko poznasz wspaniałych liderów z naszego regionu, ale także zdobędziesz nowe umiejętności, które pozwolą Ci stać się jeszcze lepszym liderem w swojej społeczności.


Źródło: pap-mediaroom.pl

Częstochowa to miasto na prawach powiatu w północnej części województwa śląskiego. Jest położona nad rzeką Wartą. Częstochowę zamieszkuje ponad 200 000 mieszkańców co daje jej 13 miejsce pod względem liczby ludności.