Biznes i finanse

Biała Roomba od iRobot w końcu dostępna w sprzedaży

iRobot, światowy lider w dziedzinie robotów sprzątających, wprowadza na rynek nowy model – iRobot Roomba Combo Essential. Ten skuteczny robot jednocześnie odkurza i mopuje, po raz pierwszy będzie dostępny w różnych opcjach kolorystycznych, w tym w bieli. Nowość wyposażona w niezbędne funkcje do zachowania domowego porządku, na polskim rynku można kupić już od 1199 zł.

Marka iRobot wprowadza nowy model o nazwie iRobot Roomba Combo Essential, który będzie dostępny w 4 kolorach: białym, szarym, grafitowym i czarnym. Dzięki temu, klienci będą mieli możliwość dopasowania urządzenia do swoich indywidualnych preferencji estetycznych. Dodatkowo, dzięki niskoprofilowej konstrukcji i zestawowi czujników nawigacyjnych, robot może łatwo poruszać się pod meblami i wokół nich, a także uniknąć upadku ze schodów.

Nowy iRobot Roomba Combo Essential wyróżnia się smukłą, elegancką konstrukcją oraz skutecznym systemem sprzątania, który oferuje 18-krotnie większą moc ssącą niż roboty z serii 600.

Pierwsza Roomba w kolorze białym z pewnością przyciągnie uwagę sympatyków marki iRobot. Jest to nowość, która podkreśla nowy estetyczny wymiar tego popularnego urządzenia do sprzątania.

iRobot Roomba Combo Essential – skuteczność i jakość w niższej cenie

Nowa oferta iRobot oparta na technologii modelu Roomba Combo, który jednocześnie odkurza i mopuje bez konieczności wymiany pojemnika. Urządzenie posiada 3 poziomy mocy ssącej i 3 poziomy ilości wody używanej do mycia podłogi. Funkcje można łatwo ustawić w aplikacji iRobot Home. Gumowa szczotka w kształcie V z włosiem, szczotka boczna i nakładka mopująca usuwają codzienne zabrudzenia, a wirująca szczotka boczna zbiera kurz i zanieczyszczenia z narożników i krawędzi.

Sprzątanie z użyciem nowej Roomby

Najnowsza Roomba daje możliwość sterowania z poziomu aplikacji iRobot Home. Dzięki niej możemy monitorować stan techniczny robota, zaplanować harmonogram sprzątania oraz śledzić mapę odkurzonych i wymopowanych obszarów. Aplikacja pozwala również na integrację z innymi systemami inteligentnego domu, takimi jak Alexa, Siri czy Asystent Google. Dzięki systemowi operacyjnemu iRobot OS, możemy zaprogramować robota, aby rozpoczął sprzątanie po naszym wyjściu z domu i zakończył je przed naszym powrotem, zapewniając czyste wnętrze na nasz powrót.

„Roomba od iRobot w Polsce dostępna jest już od 20 lat, ale po raz pierwszy pojawi się w wersji, na którą czekało wielu klientów. Mowa oczywiście o kolorze białym, choć klienci z pewnością docenią także jej pozostałe opcje kolorystyczne. Dzięki temu będą mogli cieszyć się nie tylko czystą przestrzenią, ale także dopasować robota do wystroju wnętrza, wybierając spośród różnorodnych kolorów, które pasują do ich osobistego gustu i stylu” – mówi Małgorzata Radomska z firmy DLF, autoryzowanego dystrybutora marki iRobot w Polsce. „iRobot Roomba Combo Essential to gwarancja efektywności i wydajności w utrzymaniu czystości w domu. Nowy robot został wyposażony w niezbędne technologie, dzięki którym kompleksowo sprząta powierzchnie twarde, eliminując kurz, brud i alergeny. Nasi klienci na pewno docenią również fakt, że model ten dostępny jest w korzystnej cenie, bowiem można kupić go już od 1199 zł” – dodaje.

Nowa Roomba to urządzenie, które doskonale wpisuje się w misję firmy iRobot, czyli ułatwianie życia swoim klientom poprzez połączenie niezbędnych funkcji, doskonałej wydajności sprzątania i minimalistycznego designu w różnych kolorach. Co więcej, produkt jest pakowany w opakowania przyjazne dla środowiska – robot i akcesoria zapakowane są w tekturę i eko-worki, bez użycia folii.

Produkt dostępny jest w sklepie internetowym iRobot oraz do 30.04 w promocyjnej cenie 1199zł w sieci sklepów Media Expert.

iRobot Corporation jest światowym liderem w produkcji robotów domowych. Od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego robota odkurzającego Roomba w 2002 roku, firma zrewolucjonizowała branżę domowej robotyki. Z ponad 40 milionami sprzedanych robotów na całym świecie, iRobot oferuje innowacyjne rozwiązania sprzątania oparte na opatentowanych technologiach. Produkty marki, takie jak Roomba, Braava i Combo, są wyposażone w zaawansowane funkcje mapowania, nawigacji i sprzątania, tworząc inteligentny ekosystem robotów domowych. Więcej informacji na temat marki iRobot znajdziesz na stronie https://www.irobot.pl/.

DLF Sp. z o.o. – Autoryzowany importer iRobot w Polsce

DLF Sp. z o.o. z Gdyni specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Firma istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i ma na celu dostarczanie klientom urządzeń najwyższej jakości, które poprawiają jakość życia. DLF jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem marek takich jak: iRobot, Stadler Form, crockpoot, Kohersen, Breville, FoodSaver, LauraStar.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Częstochowa to miasto na prawach powiatu w północnej części województwa śląskiego. Jest położona nad rzeką Wartą. Częstochowę zamieszkuje ponad 200 000 mieszkańców co daje jej 13 miejsce pod względem liczby ludności.