Nauka i Technika

Częstochowa: Mądrego planowania można się nauczyć

14 maja odbędą się zajęcia warsztatowe w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie pod nazwą „Jak skutecznie planować i realizować cele?”. Warsztat jest adresowany do osób bezrobotnych i poszukujących pracy zarejestrowanych w częstochowskim PUP i trwa cztery godziny, od 9 do 13.

Celem zajęć grupowych jest zapoznanie z uwarunkowaniami konstruowania planów życiowych i określania etapów ich realizacji, dostarczenie wiedzy dotyczącej cech dobrego planu, poznanie metody formułowania celów SMART i ustalenie celów. Warsztat ma rozwinąć umiejętność realizowania wyznaczonych zamierzeń.

Osoby zainteresowane mogą skontaktować się ze swoim doradcą klienta lub doradcą zawodowym (pokój 219 lub 221) w godzinach 7.30-14.00, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat zajęć lub potwierdzić swój udział w nich.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Częstochowa to miasto na prawach powiatu w północnej części województwa śląskiego. Jest położona nad rzeką Wartą. Częstochowę zamieszkuje ponad 200 000 mieszkańców co daje jej 13 miejsce pod względem liczby ludności.