Praca Częstochowa

Oferta pracy – Praca w drukarni w Hadze-start 02-10- HOLANDIA (Częstochowa)

KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 Super praca w świetnie prosperującej drukarni w samej Hadze!
 Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy w Holandii to jest to oferta idealna dla Ciebie !!
PRACOWNIK DRUKARNI
Miejsce pracy: Holandia, Haga.
Zakres obowiązków:
 – operator maszyn drukujących
 – order picker, pakowanie zamówionych produktów
 – prace logistyczne – kontrola jakości
Praca w systemie zmianowym.
 Prace przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.
 Pracodawca dysponuje także innymi pracami- w sektorach ogrodnictwa i produkcji.
Wymagania:
·znajomość języka angielskiego
·zaangażowanie w powierzone obowiązki
·chęci motywacja do pracy na dłuższy okres czasu
·dokładność i elastyczność
·dobra kondycja fizyczna
·mile widziane prawo jazdy
Pracodawca oferuje:
·atrakcyjną stawkę godzinową (wypłaty co tydzień)+ dodatki zmianowe
·darmowy transport do pracy
·zakwaterowanie, ubezpieczenie
Jeżeli szukasz fajnej pracy w zgranym, dynamicznym zespole koniecznie zadzwoń do mnie.
Oliwia +48 577 901 099
Dominika +48 570 901 033
Możesz do nas wysłać maila: job@klaverteam.com Klaver KRAZ 18450

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Formularz aplikacyjny: https://jobtime.pl/praca/116827/Praca-w-drukarni-w-Hadze-start-02-10–HOLANDIA.html

Częstochowa to miasto na prawach powiatu w północnej części województwa śląskiego. Jest położona nad rzeką Wartą. Częstochowę zamieszkuje ponad 200 000 mieszkańców co daje jej 13 miejsce pod względem liczby ludności.