Praca Częstochowa

Oferta pracy w Częstochowa na stanowisko – Operator wózka widłowego – Holandia – mile widziane prawo jazdy

Nasza firma….Klaver

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Operator wózka widłowego

Oferujemy:
• wypłaty w systemie tygodniowym
• ubezpieczenie zdrowotne i dodatek do ubezpieczenia
• transport do i z pracy
• miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Zakres obowiązków:
• operator wózka widłowego
• zbieranie zamówień na magazynie z elektroniką

Wymagania:
• znajomość języka angielskiego ( min. A2 )
• uprawnienia oraz doświadczenie na wózku widłowym
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ___ofertypracy@klaverteam.com________

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj na: https://jobtime.pl/praca/115632/Operator-wozka-widlowego—Holandia—mile-widziane-prawo-jazdy-.html

Częstochowa to miasto na prawach powiatu w północnej części województwa śląskiego. Jest położona nad rzeką Wartą. Częstochowę zamieszkuje ponad 200 000 mieszkańców co daje jej 13 miejsce pod względem liczby ludności.