Biznes i finanse

Kluczem do sukcesu dla młodych organizacji – środki finansowe z Częstochowy

Organizacje pozarządowe, które działają od mniej niż 5 lat i osiągnęły dochody do 30 tys. zł w ubiegłym roku, mają szansę na pozyskanie grantu Śląskie NOWEFIO, który wspomoże ich instytucjonalny rozwój. Nabór wniosków ruszy 8 maja.

Młode organizacje zarejestrowane w województwie śląskim mają szansę ubiegać się o dotacje w wysokości do 6 tys. zł. Przyznane środki można przeznaczyć na zakup sprzętu, podnoszenie kwalifikacji pracowników i wolontariuszy, remont lokalu lub inne cele związane z działalnością organizacji. Termin składania wniosków upływa 29 maja 2023r.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kierunków rozwoju swojej organizacji lub skonsultować wersję roboczą wniosku, zachęcamy do umówienia się na spotkanie animacyjne, w ramach którego zapewniamy profesjonalną pomoc.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o spotkaniach informacyjnych i edukacyjnych, odwiedź naszą stronę internetową.

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości z Bielska-Białej oraz Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z Rybnika.

Aby uzyskać więcej informacji możesz skontaktować się z naszymi operatorami pod następującymi numerami lub adresami e-mail:
Bielskie Centrum Przedsiębiorczości: 699 713 353, 699 713 283, fio@bcp.org.pl
Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS: 32 739 55 12, 32 423 70 34, fio@cris.org.pl

Narodowy Instytut Wolności sfinansował konkurs w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO, który obowiązuje w latach 2021-2030.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Częstochowa to miasto na prawach powiatu w północnej części województwa śląskiego. Jest położona nad rzeką Wartą. Częstochowę zamieszkuje ponad 200 000 mieszkańców co daje jej 13 miejsce pod względem liczby ludności.